Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
WIDEO KONSULTACJA

Wideo konsultacja z lekarzem

To usługa przyszłości, dzięki której już teraz, z każdego miejsca na świecie, spotkasz się z wybranym lekarzem „twarzą w twarz”. Wybierz dogodny termin i podczas transmisji na żywo przedyskutuj każdą specyficzną dolegliwość, aby w krótkim czasie rozwiązać nurtujące Cię problemy zdrowotne.

Wideo konsultacja jest usługą polegającą na przeprowadzeniu rozmowy głosowej z transmisją obrazu z kamer obu uczestników spotkania (pacjenta i lekarza). Aby skorzystać z usługi nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebne są: komputer z kamerą oraz mikrofonem, przeglądarka internetowa obsługująca technologię Adobe Flash oraz łącze internetowe o przepustowości minimum 0,5 Mb/s. Jakość swojego łącza możesz przetestować w każdej chwili poprzez naszą platformę. Tester znajdziesz w zakładce "Zamów konsultację".
Po wybraniu usługi, w formularzu zamówienia zostanie wyświetlony kalendarz wybranego specjalisty. Klikając w dogodny dla Ciebie termin zarezerwujesz go dla siebie.
Aby efektywnie wykorzystać czas wideo spotkania, otrzymasz wcześniej możliwość krótkiego opisania swojego problemu. Już na etapie dokonywania rezerwacji, poprosimy Cię o napisanie krótkiego wstępu do konsultacji. Przedstaw w nim znane Ci informacje medyczne, pomocne dane lub zadaj pytanie. Przed spotkaniem lekarz zapozna się z Twoim komentarzem oraz kartą pacjenta i przygotuje do rozmowy z Tobą.
Wideo konsultacja trwa do 20 min. Po tym czasie system automatycznie rozłączy uczestników.
W przypadku niespodziewanego zerwania połączenia w trakcie trwania konsultacji, zaloguj się ponownie i wznów połączenie z lekarzem. Będziesz mógł kontynuować swoją wideo konsultację.