Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
PYTANIE DO LEKARZA

Pytanie do lekarza

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na jedno precyzyjne pytanie? Chcesz w krótkim czasie uzyskać wyjaśnienie zagadnienia, które nie wymaga wnikliwej oceny stanu Twojego zdrowia i analizy badań dodatkowych? „Pytanie do lekarza” to usługa właśnie dla Ciebie! Swoją wiadomość możesz wysłać do wybranego lekarza natychmiast, a na odpowiedź nie będziesz czekał dłużej niż 48 godzin.

Pytanie nie może być dłuższe niż 900 znaków, a jego konstrukcja powinna umożliwiać lekarzowi zwięzłą odpowiedź. Do pytania możesz załączyć zdjęcie obrazujące Twoją dolegliwość (w formacie: .png, .jpg, .jpeg lub .tiff oraz nie większe niż 2,5 MB). Przykładowe pytanie:

Pytanie: "Dziecko 2 miesięczne zaczyna coraz gorzej jeść, jest niespokojne, podczas i po posiłku. Nic nie pomaga podawanie esputiconu, probiotyków. Przez miesiąc przybył na wadze zaledwie 200g. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni a p. doktor w rejonie powiedziała, że tak może być i żebyśmy zmienili mleko. Co mamy robić. Proszę o pomoc."

W odpowiedzi lekarz może przesłać wiadomość o długości maksymalnie 1800 znaków.

Odpowiedź: "Jeżeli zaczyna bardzo chętnie zjadać, a potem w trakcie jedzenia staje się niespokojne, często ulewa (ale niekoniecznie) to należy wziąć pod uwagę refluks żołądkowo-przełykowy. W takiej sytuacji wskazane jest zagęszczanie posiłków np. nutritionem lub kleikiem kukurydzianym, a w przypadku braku poprawy w ciągu kilku dni zgłosić się do gastrologa. Badaniem dodatkowym, nie obciążającym dla dziecka, jest wykonanie przez ultrasonografistę (specjalizującego się w badaniu dzieci) USG jamy brzusznej . Badanie to może potwierdzić rozpoznanie."
Jeżeli Twój problem okaże się bardziej złożony, lekarz niezwłocznie poinformuje Cię o konieczności skorzystania z bardziej rozbudowanej usługi. Zaproponuje Ci również inną formę konsultacji, dostosowaną do zagadnienia. Uiszczoną wcześniej płatność, będziesz mógł wykorzystać przy zakupie sugerowanej usługi.
Odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zdrowia to dane wrażliwe, które chronimy z najwyższą starannością. Dlatego też w chwili gdy lekarz wykona swoją pracę, na Twoją pocztę elektroniczną zostanie wysłane jedynie automatyczne powiadomienie. Odpowiedź będzie czekała na Ciebie w zakładce „Historia konsultacji” i odczytasz ją dopiero po poprawnym zalogowaniu się do swojego konta na platformie eDoktor24.pl.
Po zapoznaniu się z odpowiedzią specjalisty, masz możliwość zadania dodatkowego pytania uzupełniającego, które rozwieje ewentualne wątpliwości. Zarówno pytanie jaki i odpowiedź będą ograniczone do 250 znaków i muszą mieścić się w ramach tematu, jaki poruszyłeś wcześniej. Odpowiedzi na dodatkowe pytanie lekarz udzieli Ci bezpłatnie.