Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
KONSULTACJA TELEFONICZNA

Konsultacja telefoniczna

Przeprowadź prywatną rozmowę z wysokiej klasy specjalistą w najprostszy z możliwych sposobów. Już teraz połącz się z wybranym Lekarzem na żywo, poprzez Centralę Telefoniczną eDoktor24.pl! Podczas 15minut rozmowy uzyskasz wiele cennych dla Twojego zdrowia porad.

Po wybraniu usługi, w formularzu zamówienia zostanie wyświetlony kalendarz wybranego specjalisty. Klikając w dogodny dla Ciebie termin zarezerwujesz go dla siebie.
Zarówno numer telefonu, jak i kod PIN, którym autoryzujesz połączenie z lekarzem, otrzymasz każdorazowo w wiadomości e-mail, potwierdzającej rezerwację terminu konsultacji.
Aby efektywnie wykorzystać czas telekonferencji, otrzymasz wcześniej możliwość krótkiego opisania swojego problemu. Już na etapie dokonywania rezerwacji, poprosimy Cię o napisanie krótkiego wstępu do konsultacji. Zawrzyj w nim znane Ci informacje medyczne, pomocne dane lub zadaj pytanie. Przed nawiązaniem połączenia, lekarz zapozna się z Twoim komentarzem oraz kartą pacjenta i przygotuje do rozmowy z Tobą.
W przypadku niespodziewanego zerwania połączenia, ponów niezwłocznie połączenie z centralą i użyj ponownie tego samego kodu PIN, aby autoryzować rozmowę z lekarzem. Będziesz mógł kontynuować swoją konsultację telefoniczną.
Nasi Lekarze pracują w przychodniach i szpitalach w całej Polsce i w nagłych przypadkach mogą zostać wezwani do natychmiastowego ratowania życia swoich pacjentów. Dlatego też, jeśli z winy Lekarza połączenie nie zostanie zrealizowane, wyślij do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt”. W ciągu 12h otrzymasz informację, w jaki sposób raz jeszcze umówić rozmowę.