Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
KONSULTACJA BADANIA

Konsultacja badań obrazowych

Wiele szpitali w analogiczny sposób zleca diagnozowanie badań swoich pacjentów zewnętrznym specjalistom. W eDoktor24.pl osobiście skonsultujesz swoje badania obrazowe, np. MRI, fMRI, CT, RTG, PET z lekarzem wybranej specjalności. Oprócz załącznika prześlij informacje medyczne, jakie otrzymałeś od swojego lekarza. W ciągu 48 godzin uzyskasz wnikliwą analizę.

W eDoktor24.pl możesz skonsultować m.in. swoje badania tomograficzne (CT), rezonansu magnetycznego (MRI, fMRI) lub tomografię pozytronową (PET). Wyślij je w standardowym pliku DICOM lub w formatach: .png, .jpg, .jpeg, .tiff lub .pdf. Może to być też zdjęcie wykonane cyfrowym aparatem fotograficznym.
Odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zdrowia to wrażliwe dane, które chronimy z najwyższą ostrożnością, dlatego też w chwili gdy lekarz wykona swoją pracę, na Twoją pocztę elektroniczną zostanie wysłane jedynie automatyczne powiadomienie. Opinia lekarska będzie czekała na Ciebie w zakładce „Historia konsultacji” i odczytasz ją dopiero po poprawnym zalogowaniu się do swojego konta na platformie eDoktor24.pl.
Po zapoznaniu się z raportem medycznym, masz możliwość zadania dodatkowego pytania uzupełniającego, które rozwieje ewentualne wątpliwości. Zarówno pytanie jaki i odpowiedź będą ograniczone do 250 znaków i muszą mieścić się w ramach tematu, jaki poruszyłeś wcześniej. Odpowiedzi na dodatkowe pytanie lekarz udzieli Ci bezpłatnie.

Raport medyczny

Wysyłając do nas swoje badanie, jako rezultat naszej pracy otrzymasz raport medyczny z dokładną analizą przedstawionego przez Ciebie problemu. W raporcie znajdziesz:

  • dokładny, specjalistyczny opis medyczny wysłanych przez Ciebie badań,
  • ocenę naszego specjalisty na temat jakości wykonanego badania,
  • rekomendację, jakie kolejne działania warto podjąć,