Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
CZAT Z LEKARZEM

Czat z lekarzem

Przeprowadź za pomocą komunikatora prywatną, interaktywną rozmowę tekstową. Zadaj nurtujące Cię pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia i otrzymaj w czasie rzeczywistym odpowiedzi od wybranego specjalisty. Rozmowa odbędzie się poprzez platformę eDoktor24.pl.

Aby skorzystać z usługi nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Potrzebne są tylko przeglądarka internetowa obsługująca technologię Adobe Flash oraz łącze internetowe o przepustowości minimum 0,5 Mb/s. Siłę swojego łącza możesz przetestować w każdej chwili poprzez naszą platformę. Tester znajdziesz w zakładce "Zamów konsultację"
Po wybraniu usługi, w formularzu zamówienia zostanie wyświetlony kalendarz wybranego specjalisty. Klikając w dogodny dla Ciebie termin zarezerwujesz go dla siebie.
Aby efektywnie wykorzystać czas czatu z lekarzem, otrzymasz wcześniej możliwość krótkiego opisania swojego problemu. Już na etapie dokonywania rezerwacji, poprosimy Cię o napisanie krótkiego wstępu do konsultacji. Przedstaw w nim znane Ci informacje medyczne, pomocne dane lub zadaj pytanie. Przed spotkaniem lekarz zapozna się z Twoim komentarzem oraz kartą pacjenta i przygotuje do rozmowy z Tobą.
Tekstowy czat z lekarzem trwa do 20 min. Po upływie tego czasu nie będziesz miał możliwości wysłania wiadomości, ale lekarz będzie nadal mógł wysłać ostatnią, kończącą myśl odpowiedź.
W przypadku niespodziewanego zerwania połączenia w trakcie trwania konsultacji, zaloguj się ponownie do swojego czatu i wznów połączenie. Będziesz mógł kontynuować swoją konsultację.