Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
ABONAMENT MEDYCZNY

Abonament medyczny online - stała opieka medyczna

Z Abonamentem medycznym online zadbasz o własne zdrowie i otrzymasz pomoc w opiece nad Twoimi bliskimi. W ramach Abonamentu konsultację uzyskasz maksymalnie do 24h, co gwarantuje Ci:

 • zdalny dostęp do Internisty, Położnej i Dietetyka przez 12 miesięcy, 7 dni w tygodniu;
 • szybką poradę lub konsultację badania z lekarzem Internistą;
 • prowadzenie diety lub koordynację zmiany żywienia, pod stałą opieką Dietetyka;
 • stały kontakt z Położną podczas przygotowania do porodu, pielęgnacji noworodka oraz w trakcie powrotu do formy po połogu.
 • Abonament medyczny obejmuje nieograniczone korzystanie z porad internisty, dietetyka i położnej. Pytania można zadawać po poprawnym zalogowaniu na swoje Konto Pacjenta, w zakładce "Zamów konsultację". Odpowiedzi udzieli ten specjalista wybranej przez Ciebie dziedziny, który będzie mógł pomóc Ci najszybciej.

  Specjalista, który odbierze Twoje pytanie, uzyska dostęp do Twojej Ankiety zdrowia, dlatego pamiętaj aby dodać tam więcej szczegółów dotyczących Twojego zdrowia.
  Wiadomość do lekarza nie może być dłuższa niż 600 znaków, a jego konstrukcja powinna umożliwiać lekarzowi zwięzłą odpowiedź. Przykładowe pytanie:

  Pytanie: "Dziecko 2 miesięczne zaczyna coraz gorzej jeść, jest niespokojne, podczas i po posiłku. Nic nie pomaga podawanie esputiconu, probiotyków. Przez miesiąc przybrał na wadze zaledwie 200g. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni a p. doktor w rejonie powiedziała, że tak może być i żebyśmy zmienili mleko. Co mam robić. Proszę o pomoc."

  W przykładzie wykorzystano 321 znaków ze spacjami. Pozostało do wykorzystania 278 znaków.

  Podczas korzystania z Abonamentu medycznego online zalecane jest uzupełnienie Ankiety zdrowia na swoim koncie pacjenta.
  eDoktor24.pl jest zarejestrowany jako Podmiot leczniczy, dlatego wszelkie dane medyczne i inne dane wrażliwe dotyczące Twojego zdrowia chroni z najwyższą starannością. W chwili gdy lekarz udzieli odpowiedzi, na Twoją pocztę elektroniczną zostanie wysłane automatyczne powiadomienie. Odpowiedź będzie czekała na Ciebie na platformie eDoktor24.pl, na Twoim Koncie, w zakładce „Historia konsultacji”. Odczytasz ją dopiero po poprawnym zalogowaniu się.
  Abonament medyczny online objęty jest 30 dniowym okresem testowym. W tym czasie możesz zrezygnować z przedłużenia dostępu do zdalnej opieki medycznej w ramach abonamentu, zachowując dostęp do swojego Konta Pacjenta i Historii Konsultacji. Rezygnację możesz złożyć mailowo lub listownie, przed upływem 30 dni od włączenia Abonamentu. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Serwisu.