Skonsultuj się
przez telefon
Teleporada/ e-wizyta z
L4 już od 49 zł
Loading...
Medyczne wsparcie
Jak to działa
ikona lekarza
Wybierz lekarza i termin konsultacji
ikona ankiety zdrowia
Podaj dane
medyczne
i kontaktowe
ikona płatności
Potwierdź zamówienie płatnością
ikona konsultacji telefonicznej
Uzyskaj poradę medyczną

Konsultacja z lekarzem online

Najszybsza
pomoc


90% konsultacji udzielamy do 24h w tym aż 45% w ciągu kilku godzin
Ponad
100 lekarzy online


interaktywny dostęp do lekarzy i specjalistów ponad 30 specjalizacji
Prześlij wyniki
badań


konsultacja wyników badań laboratoryjnych i obrazowych
Zapytaj
lekarza


po uzyskaniu odpowiedzi masz dodatkowe pytanie gratis!
Konsultacja z lekarzem online
Najszybsza pomoc
90% konsultacji udzielamy do 24h w tym aż 45% w ciągu kilku godzin
Ponad 100 lekarzy online
interaktywny dostęp do lekarzy i specjalistów ponad 30 specjalizacji
Prześlij wyniki badań
konsultacja wyników badań laboratoryjnych i obrazowych
Zapytaj lekarza
po uzyskaniu odpowiedzi masz dodatkowe pytanie gratis!
Dlaczego my?
eDoktor24.pl Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym. Współpracujemy z lekarzami i specjalistami medycznymi z całej Polski, aby dostarczyć świadczenia zdrowotne wszędzie tam gdzie jesteś.
pge stadion narodowy siedziba biuro edoktor24
Jesteśmy zintegrowani z platformą P1, elektroniczną platformą Ministerstwa Zdrowia, usprawniającą realizację świadczeń zdrowotnych. Wystawiane przez naszych lekarzy e-recepty są przesyłane do centralnego rejestru i zobaczysz je przez Internetowe Konto Pacjenta.
Posługujemy się autorskimi narzędziami: komunikatorem chronionym najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa oraz przeglądarką badań, która została zakwalifikowana jako certyfikowany wyrób medyczny.
Bezpieczeństwo danych
eDoktor24.pl jest podmiotem leczniczym wpisanym do księgi rejestrowej podmiotów leczniczych przez Wojewodę Mazowieckiego pod nr 000000173318 i za pośrednictwem serwisu internetowego www.edoktor24.pl prowadzi działalność leczniczą polegającą na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, zgodnie z art. 3 ust. 1 Ustawy o działalności leczniczej oraz działalność związaną z promocją zdrowia oraz edukacją zdrowotną.Jako podmiot leczniczy, gromadzimy podstawowe dane potrzebne do wytworzenia dokumentacji medycznej pacjentów, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL, adres zamieszkania oraz dane do wystawienia rachunku za świadczone usługi. Dokumentacja medyczna jest zabezpieczana i przechowywana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego.Regulacje związane z danymi zagadnieniami zawarte są przede wszystkim w Ustawie z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (dalej: ustawa) oraz rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie rodzaju, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (dalej: rozporządzenie).
Wszystkie przechowywane i przesyłane przez Ciebie dane podlegają szyfryzacji i anonimizacji. Używasz tylko naszych autorskich narzędzi, które w przeciwieństwie do wiadomości e-mail lub programu Skype chronią wszystkie Twoje dane.Wszelkie dane osobowe i medyczne przetwarzane są zgodnie z prawem krajowym oraz rozporządzeniem RODO, tylko w celu wykonania usługi medycznej i komunikacji niezbędnej do jej wykonania, a także sporządzenia dokumentu sprzedaży usługi. Przetwarzane dane personalne są dostępne i możliwe do poprawienia po poprawnym zalogowaniu na konto użytkownika eDoktor24.pl.
Badania zapisane w formacie DICOM (obrazy pochodzące z tomografii, rezonansu magnetycznego, PET) są automatycznie anonimizowane, czyli pozbawiane danych personalnych. Jedyne informacje jakie pozostawiamy to wiek oraz płeć pacjenta, którego badanie to dotyczy – w większości przypadków te informacje są kluczowe dla lekarza. Anonimizacja następuje w chwili wysyłania badań przez użytkownika, jeszcze zanim dotrą one do naszych serwerów. Wszystkie dane obrazowe naszych użytkowników znajdują się na serwerach z szyfrowanymi dyskami twardymi. Dzięki temu, nawet w przypadku fizycznego dostępu do tych danych nie ma możliwości ich bezpośredniego odczytania bez autoryzowanego dostępu.Badania zapisane w formacie DICOM (obrazy pochodzące z tomografii, rezonansu magnetycznego, PET) są automatycznie anonimizowane, czyli pozbawiane danych personalnych. Jedyne informacje jakie pozostawiamy to wiek oraz płeć pacjenta, którego badanie to dotyczy – w większości przypadków te informacje są kluczowe dla lekarza. Anonimizacja następuje w chwili wysyłania badań przez użytkownika, jeszcze zanim dotrą one do naszych serwerów. Wszystkie dane obrazowe naszych użytkowników znajdują się na serwerach z szyfrowanymi dyskami twardymi. Dzięki temu, nawet w przypadku fizycznego dostępu do tych danych nie ma możliwości ich bezpośredniego odczytania bez autoryzowanego dostępu.
Przez cały czas Twoje połączenie jest szyfrowane 256-bitowym kluczem SSL. Zadbaliśmy o najwyższy stopień bezpieczeństwa i do szyfrowania transmisji wykorzystujemy najbardziej zaufane certyfikaty SSL EV – takie, jakie stosowane są w bankowości elektronicznej.
Przed rozpoczęciem działalności wykonaliśmy szereg analiz prawnych i uzyskaliśmy wiążące opinie potwierdzające zgodność naszej działalności z polskim prawem. ako podmiot leczniczy, eDoktor24.pl jest nadzorowany przez instytucje uprawnione do nadzoru i kontroli podmiotów leczniczych z ramienia Ministerstwa Zdrowia.
Nawiązywaniem współpracy z lekarzami zajmuje się zespół specjalistów, którzy swą wiedzę zdobywali między innymi na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i doskonale znają specyfikę branży. Sprawdzamy uprawnienia każdego lekarza w izbie lekarskiej oraz opinie na jego temat wśród innych specjalistów i pacjentów.
Nie wiesz jakiego lekarza wybrać? Szukasz innego specjalisty? Skontaktuj się z nami:
(22) 373 83 93pn - pt 9:00-17:00
Nie wiesz jakiego lekarza wybrać? Szukasz innego specjalisty?
Skontaktuj się z nami:
(22) 373 83 93
pn - pt 9:00-17:00
Poradnik e-zdrowie
Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu i o tym, jak i kiedy bezpiecznie korzystać z telemedycyny

Najczęściej zadawane pytania

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas:
(22) 373 83 93pn - pt 9:00-17:00 lub napisz:
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń do nas:
(22) 373 83 93pn - pt 9:00-17:00 lub napisz:

Kontakt

Powód kontaktu:*
Imię i nazwisko:*
Adres e-mail:*
Telefon(9 cyfr):*
Treść wiadomości:*

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Edoktor24.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lwowska 15/6 (00-660), wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000444941 oraz wpisane do księgi rejestrowej podmiotów leczniczych przez Wojewodę Mazowieckiego pod nr 000000173318. Przetwarzanie danych przez Edoktor24.pl sp. z o.o. ma miejsce na podstawie art.6 ust.1 RODO.

kontakt

Partnerzy


Edoktor24.pl sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do księgi rejestrowej podmiotów leczniczych przez Wojewodę Mazowieckiego pod nr 000000173318.
Edoktor24.pl sp. z o.o. prowadzi za pośrednictwem serwisu internetowego www.Edoktor24.pl działalność leczniczą polegającą na udzieleniu świadczeń zdrowotnych, zgodnie z art.3 ust.1 ustawy o działalności leczniczej oraz dziłalności związaną z promocją zdrowia oraz edukacją zdrowotną.

Zarejestruj się
Zamów konsultację
Baza wiedzy
Kontakt
Oferta dla lekarzy
O nas
Jak to działa
Usługi
Tester komunikatora
Regulamin Organizacyjny
Regulamin
Polityka Prywatności
Lekarze
Bezpieczeństwo

Edoktor24.pl sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do księgi rejestrowej podmiotów leczniczych przez Wojewodę Mazowieckiego pod nr 000000173318.
Edoktor24.pl sp. z o.o. prowadzi za pośrednictwem serwisu internetowego www.Edoktor24.pl działalność leczniczą polegającą na udzieleniu świadczeń zdrowotnych, zgodnie z art.3 ust.1 ustawy o działalności leczniczej oraz dziłalności związaną z promocją zdrowia oraz edukacją zdrowotną.


Copyright (c) eDoktor24.pl 2024
All rights reserved.
loading