Dane zostały zapisane

Teraz lekarz pierwszego kontaktu za 0 zł:

loading
loading
FAQ

FAQ

Usługi:

W zakładce „Nasi lekarze” możesz zapoznać się ze specjalizacjami, w zakresie których oferujemy konsultacje. Są to specjalizacje, najczęściej poszukiwane przez Polskich pacjentów i zostały wybrane na podstawie badań rynku przeprowadzonych na terenie całego kraju. Jeśli wśród naszych lekarzy nie znajdziesz aktualnie specjalistów, którzy mogliby skonsultować Twoje dolegliwości, napisz do nas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników platformy, stale nawiązujemy kontakty z lekarzami mniej popularnych specjalizacji.
Konsultacja przeprowadzona za pośrednictwem platformy eDoktor24.pl nie zastąpi fizycznego badania lekarskiego. Dzięki platformie możesz zasięgnąć porady sprawdzonych lekarzy zawsze wtedy, gdy zaczniesz obserwować niepokojące Cię symptomy lub chcesz potwierdzić wydane Ci dotychczas badania i opinie lekarskie. Nasi specjaliści przeanalizują Twoje dolegliwości i predyspozycje zdrowotne, podsumują dotychczas uzyskane przez Ciebie informacje medyczne i wydadzą profesjonalną opinię, która ukierunkuje dalsze postępowanie.
Każdy z lekarzy, w zależności od osobistych możliwości i preferencji, określa zakres usług z jakich możesz skorzystać. Zakres ten znajdziesz w zakładce „Nasi lekarze” przy nazwisku wybranego specjalisty. Również w formularzu zamówień, pokażą się automatycznie nazwiska tylko tych lekarzy, którzy świadczą wybraną przez Ciebie formę konsultacji.
W tej chwili wystawienie recepty przez internet jest jeszcze niemożliwe. Lekarz może natomiast zasugerować przebieg leczenia, a w wielu przypadkach zaproponować leki dostępne w aptekach bez recepty.
Przychodnia eDoktor24.pl powstała z myślą o tym, abyś nie musiał tracić czasu na stanie w kolejkach i dojazdy do specjalistów. Jeśli natomiast okaże się, że Twoje schorzenie wymaga fizycznego kontaktu z lekarzem, możesz spotkać naszych specjalistów w ich stałym miejscu pracy. Poprzez platformę eDoktor24.pl możesz zapytać Twojego lekarza o lokalizację gabinetów, w których aktualnie przyjmuje pacjentów. Wkrótce wyszukasz także wolne terminy w stacjonarnych gabinetach, w których przyjmują nasi lekarze i będziesz mógł umówić się na wizytę przez serwis.
W każdym miejscu gdzie mieliśmy wykonane jakiekolwiek badania, mamy prawo domagać się ich wyniku, w wersji umożliwiającej swobodne nimi dysponowanie. Dotyczy to m. in. wszelkich badań obrazowych zapisywanych w wersji cyfrowej. Uprawnienie wynika z Ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz.U. 2009 Nr 52 poz. 417).
Tak! Badania pochodzące z aparatów tomograficznych zapisywane są w formacie DICOM. Jest to międzynarodowy standard dla badań obrazowych. Oprogramowanie z którego korzystają nasi lekarze jest w pełni zgodne z tym standardem. Jakość wyświetlanych obrazów dla lekarzy oferujących swoje usługi w serwisie, jest identyczna jak na sprzęcie dostępnym w szpitalach czy prywatnych klinikach.
Nie, w celu przetwarzania danych wrażliwych wystarczy jednorozowe przesłanie zgody. Zgoda ważna jest do chwili jej wycofania. Adres na jaki należy wysyłać pismene oświadczenie dostępny jest tutaj .

Cennik i płatności:

Ceny usług różnią się w zależności od wybranej specjalności i specjalisty. Znajdziesz je w formularzu zamówień, przy nazwisku wybranego lekarza, a także w zakładce „Nasi lekarze” pod profilem każdego specjalisty.
Ceny konsultacji różnią się w zależności od wybranej specjalności i specjalisty. Cennik konsultacji medycznych online wybranego lekarza, znajdziesz w formularzu zamówień, przy nazwisku danego lekarza, a także w zakładce „Nasi lekarze” pod profilem każdego specjalisty.
Preferowaną formą płatności jest skorzystanie z systemu PayU lub Przelewy24. Są to sprawdzone platformy płatnicze obsługujące wiele serwisów internetowych w Polsce. Możliwe jest też dokonanie przelewu tradycyjnego. Aby uzyskać potrzebne do przelewu dane, należy skontaktować się z obsługą serwisu pisząc na: kontakt@edoktor24.pl.
Tak. Wystarczy, że po zalogowaniu do swojego konta, uzupełnisz „Dane do faktury” w zakładce „Moje dane”. Od tego momentu, system automatycznie wygeneruje i zapisze na Twoim koncie fakturę, za każdą Twoją, potwierdzoną przez system PayU płatność. Dokument pobierzesz i w każdej chwili wydrukujesz poprzez swoje konto użytkownika, z zakładki „Faktury”. Pamiętaj że dane wprowadzone raz w zakładce „Moje dane”, będą automatycznie pobierane do każdej Twojej faktury. Zaktualizuj je więc przed każdym zamówieniem usługi.
Nie, raz zapisanej faktury nie będziesz mógł poprawić przez swoje konto użytkownika. Jeśli wykryjesz błąd w danych na Twojej fakturze, skontaktuj się z nami niezwłocznie, wysyłając aktualne dane do faktury pod adres: kontakt@eDoktor24.pl. Sporządzimy stosowną korektę.

Bezpieczeństwo:

Nasz serwis gromadzi podstawowe dane użytkowników takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia oraz dane do wystawienia rachunku za świadczone usługi. Wszelkie dane personalne są dostępne i możliwe do poprawienia, tylko po poprawnym zalogowaniu do konta użytkownika.
Wszystkie przechowywane i przesyłane przez Ciebie dane podlegają szyfryzacji i anonimizacji. Nasz system został zarejestrowany u Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO). Ze względu na charakter przechowywanych danych, spełniamy wymogi najwyższego, trzeciego poziomu bezpieczeństwa, ustalonego przez ww. instytucję. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie GIODO .
Badania zapisane w formacie DICOM (obrazy pochodzące z tomografii, rezonansu magnetycznego, PET) są automatycznie anonimizowane, czyli pozbawiane danych personalnych. Jedyne informacje jakie pozostawiamy, to wiek oraz płeć pacjenta, którego badanie to dotyczy. Anonimizacja następuje w chwili wysyłania badań przez użytkownika, jeszcze zanim dotrą one do naszych serwerów. Dodatkowo, wszystkie dane obrazowe naszych użytkowników znajdują się na serwerach z szyfrowanymi dyskami twardymi. Z tego powodu, nawet w przypadku fizycznego dostępu do tych danych, nie ma możliwości ich bezpośredniego odczytania bez autoryzowanego dostępu.
Przez cały czas korzystania z serwisu, Twoje połączenie jest szyfrowane 256-bitowym kluczem SSL. Zadbaliśmy o najwyższy stopień bezpieczeństwa i do szyfrowania transmisji wykorzystujemy najbardziej zaufane certyfikaty SSL EV – takie jakie stosowane są w bankowości elektronicznej. Autentyczność naszego certyfikatu możesz w każdej chwili sprawdzić. Wystarczy, że klikniesz pieczęć firmy GeoTrust Inc., znajdującą się na dole naszej strony internetowej.
Przed rozpoczęciem działalności wykonaliśmy szereg analiz prawnych. Posiadamy wiążące opinie prawników stwierdzające zgodność naszej działalności z polskim prawem. Przeszliśmy również bardzo dokładny proces weryfikacji, przez amerykańską firmę GeoTrust Inc. oraz przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma.
Nawiązywaniem współpracy z lekarzami zajmuje się zespół specjalistów, którzy swą wiedzę zdobywali między innymi na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i doskonale znają specyfikę branży. Sprawdzamy uprawnienia każdego lekarza w izbie lekarskiej, oraz opinie na jego temat wśród innych specjalistów i pacjentów.

Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na Twoje pytanie, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość, pod adres kontakt@eDoktor24.pl. Na wiadomości wysłane w dni robocze odpowiadamy w ciągu 24 godzin.